Potrzebujesz konsultacji ?

+48 501 618 540

Keramzyt - ciepły i zdrowy ekomateriał

Projektowanie i wsparcie

Pełna obsługa i wsparcie

Budując dom w systemie Czamaninek otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości produkty na bazie keramzytu, ale również pełne wsparcie projektowe od momentu wyceny i adaptacji projektu, po sam proces budowy. W ramach współpracy z biurem projektowym Regen Project dajemy klientom możliwość uzyskania zarówno kompletnego projektu technicznego obejmującego rysunki techniczne, obliczenia wytrzymałościowe i detale konstrukcyjne, jak również projektu ofertowego na bazie szczegółowego modelu 3D, w którym każdy pustak i nadproże ma swoje miejsce i jest przeliczone oraz wbudowane w wymarzony dom zgodnie ze sztuką budowlaną.

Projektowanie

W projektach technicznych postanowiliśmy pójść o krok dalej niż konkurencja, oferując wykonawcom i inwestorom rysunki kładów ścian, które są wykonywane z uwzględnieniem wszystkich uzupełniających elementów murowych oraz obejmują zastosowanie nadproży i belek monolitycznych. Każdy kład jest wykonywany na podstawie modelu 3D, dzięki czemu nie ma mowy o żadnych niezgodnościach. Dbamy też o to, by rysunki techniczne ścian murowanych spełniały najwyższe standardy i gwarantowały uzyskanie maksymalnej wytrzymałości ściany, bez ryzyka zarysowań czy pęknięć.

Model 3D

Bazą oferowanego projektu technicznego jest model 3D wykonywany w programie Autodesk Revit. W cyfrowej wersji domu każdy pustak ścienny i nadproże ma zdefiniowane parametry i swoje miejsce w konstrukcji budynku. Uwzględniamy nawet właściwości zaprawy klejowej czy kształtek wieńcowych, a dzięki szczegółowej analizie obliczeniowej możemy szybko zweryfikować pod względem nośności najbardziej newralgiczne elementy konstrukcji budynku. Z naszym projektem 3D i precyzyjnymi, opisanymi w najdrobniejszych szczegółach rysunkami ścian i stropów każdy inwestor bez trudu sam będzie mógł zrozumieć cały proces budowy wymarzonego domu.