Potrzebujesz konsultacji ?

+48 501 618 540

Pompy ciepła dla energooszczędnego życia codziennego i lepszego świata.

Wspieraj rozwój natury

Ulepsz swój dom Kiedy nadejdzie czas wymiany źródła ciepła

Dzięki pompie ciepła NIBE można dom chłodzić, ogrzewać, zapewnić wentylację w pomieszczeniach i przygotowywać ciepłą wodę. Wykorzystując energię odnawialną przyrody, można zmniejszyć zarówno rachunki za ogrzewanie, jak i oddziaływanie na środowisko.

Pompa ciepła, która ułatwia życie

Nośnikiem ciepła w instalacjach grzewczych jest woda. Zawiera ona wiele minerałów, które krążąc w układzie, sukcesywnie osadzają się na ściankach instalacji w wymiennikach ciepła, zaworach, termoregulatorach i grzejnikach. Są to osady kamienne, rdza, muły, a także …

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz elastycznej pompy ciepła powietrze/woda, czy pompy ciepła typu solanka/woda, zwanej pompą gruntową, czy też pompy ciepła na powietrze wentylacyjne, zespół NIBE pomoże Ci w doborze odpowiednich urządzeń. Nasza szeroka oferta umożliwia stworzenie wielofunkcyjnego systemu, który zapewni ogrzewanie zimą, chłodzenie latem, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła i ciepłą wodę użytkową przez cały rok przy jednoczesnej produkcji energii elektrycznej ze słońca.